You are currently viewing ŚWIĄTECZNA PACZKA 2021

ŚWIĄTECZNA PACZKA 2021

W dniach 15 listopada – 15 grudnia 2021 szkoła Champions School wraz z naszymi nauczycielami oraz uczniami organizowała akcję dobroczynną polegającą na zbiórce darów dla dzieci z domów dziecka.

W trakcie akcji zbieraliśmy różnorodne dary między innymi: produkty pierwszej potrzeby, książki, zeszyty, zabawki, pluszaki, słodycze, gry edukacyjne, artykuły szkolne, środki higieny osobistej, kosmetyki, ubrania, art. chemiczne oraz wszelkie inne przedmioty mogące pomóc i sprawić radość dzieciom na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Z uwagi na fakt, że była to pierwsza edycja naszej akcji charytatywnej byliśmy zadziwieni odzewem jaki otrzymaliśmy od naszych kursantów i nauczycieli a także osób zupełnie niezwiązanych z naszą szkołą. To właśnie dzięki tym ludziom nasza akcja zakończyła się olbrzymim sukcesem.

Obdarowaliśmy łącznie aż 9 placówek z czego do 7 wysłaliśmy wielkie paczki a 2 odwiedziliśmy osobiście. Ilość darów, którą przekazaliśmy była ogromna jednakże radość dzieci okazała się jeszcze większa. Widok szczęścia na twarzach każdego z obdarowanych pociech był dla nas bezcenny.

Udało nam się też spełnić nieco większe potrzeby rodzin m.in. zakup lodówki dla pogotowia opiekuńczego w Białymstoku oraz telewizora dla domu dziecka ze Szczecina. Do Szczecina wysłaliśmy również specjalny inhalator dla chorego malucha. Osobiście zawieźliśmy dwa duże łóżka i duży telewizor do placówki w Sokołowie Podlaski.

Całą akcję można było śledzić na naszym profilu społecznościowym na Facebooku gdzie relacjonowaliśmy ją na bieżąco oraz dziękowaliśmy wszystkim ludziom o wielkich sercach.

Jesteśmy dumni z tego jaką tworzymy społeczność i jak wielu ludzi o dobrych sercach jest wśród nas. Dziękujemy!

Poniżej możemy zobaczyć przebieg akcji oraz część obdarowanych placówek.

Dziękujemy wszystkim za piękne podziękowania zamieszczone na naszej wizytówce Google.