Jak uczymy?

Jak uczymy?

Bez względu na wiek i poziom zaawansowania naszych uczniów chcemy aby każdy Was czuł się na zajęciach komfortowo i swobodnie, ponieważ naszym zdaniem tylko przyjemna i bezstresowa atmosfera podczas lekcji pozwoli się Wam odblokować i wykorzystać swój pełen potencjał do nauki.

Nasza filozofia nauczania

Według nas nie istnieje jedna idealna metoda, która pozwoli Wam opanować jeżyk obcy. Każdy z nas jest innym człowiekiem dlatego uczymy się w różny sposób. Nasza filozofia nauczania opiera się na przekonaniu, że wszyscy posiadamy talent do nauki. Talent czyli zestaw predyspozycji, które ułatwiają nam przyswajanie nowych informacji.

Uważamy, że naszym podstawowym zadaniem jako Waszych nauczycieli jest pomóc Wam ten talent odkryć, ponieważ jest to klucz do efektywnej i przyjemnej nauki. W tym celu zawsze na pierwszej lekcji nasi nauczyciele powiedzą Wam jakim typem ucznia jesteście, wybiorą dla Was najbardziej efektywne metody i razem z Wami stworzą program kursu.

Nasza misja

Obiecujemy, że dzięki tym prostym działaniom każdy z Was poczuje wyraźny postęp już po kilku pierwszych lekcjach. Nasza specjalność to szybka poprawa i rozwój Waszych umiejętności językowych a także komunikacji interpersonalnej i umiejętności miękkich. Dzięki lekcjom z nami zaczniecie wreszcie mówić bez skrępowania.

Nasza misja to pomoc w przełamywaniu barier językowych oraz strachu przed nauką i używaniem języka. Pomagamy w tym dzieciom, młodzieży i dorosłym. Bez względu na wiek, wstyd czy poprzednie złe doświadczenia z kiepskimi nauczycielami, sprawimy, że nauka będzie dla Was przyjemną przygodą pełną wyzwań a wtedy efekty pojawią się same.