Ucz się z nami - dlaczego warto?

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Zapewnimy Ci dedykowanego nauczyciela, który dostosuje się do Twoich potrzeb oraz ułoży dedykowany plan nauki.

ZDALNE ZAJĘCIA ONLINE:

Elastyczność nauki z dowolnego miejsca. Zajęcia online umożliwiają dostęp do wysokiej jakości edukacji bez względu na lokalizację. Dodatkowo masz dostęp do dużej bazy materiałów i ćwiczeń.

LEKCJE W WARSZAWIE DLA FIRM

Specjalne lekcje dla klientów biznesowych w siedzibie firmy, dostosowane do wymagań korporacyjnych. Zajęcia w formie stacjonarnej oraz online.

BOGATA OFERTA JĘZYKOWA

W naszej szkole znajdziesz wiele kursów z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego, dostosowane do każdego poziomu zaawansowania.

SPECJALISTYCZNE KURSY BRANŻOWE

Zyskaj konkurencyjne umiejętności w obszarach takich jak Business English, e-commerce, accounting, legal, aviation, civil engineering oraz medical English.

ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Oferujemy pomoc w nauce ze wszystkich przedmiotów szkolnych na różnych poziomach edukacyjnych. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, matury oraz certyfikatów i olimpiad.

ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW EDUKACJI DOMOWEJ

Oferujemy indywidualne podejście dostosowane do specyfiki edukacji domowej. A także specjalne zajęcia dostosowane do potrzeb uczniów objętych subwencją. Dostęp do wysokiej jakości nauki online z doświadczonymi nauczycielami.

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE

Profesjonalne wsparcie specjalistów w zakresie psychologii, pedagogiki i logopedii. Trening Umiejętności Społecznych (TUS) oraz koncentracji u dzieci. Zajęcia rewalidacyjne, nauka szybkiego czytania. Specjalistyczne zajęcia dla dyslektyków, dyskalkulii, zespołu Aspergera, autyzmu, ADHD Indywidualne podejście dostosowane do unikalnych potrzeb każdego ucznia. Skuteczne treningi i zajęcia dla rozwijania konkretnych umiejętności.

INNOWACYJNE METODY NAUCZANIA

Korzystamy z nowoczesnych technologii i interaktywnych narzędzi, tworząc inspirujące środowisko nauki.

OPINIE NASZYCH UCZNIÓW

Z ponad 900 pozytywnymi opiniami na Google i średnią oceną 5.0, ciesz się zaufaniem i wysoką jakością edukacji.

Profesjonalizm i innowacyjne metody

Szybkie efekty i świetna atmosfera

Platforma do zajęć online

Wyjątkowe lektorki i lektorzy