Kariera

Jeżeli chcielibyście z nami pracować:

Szukamy nauczycieli z doświadczeniem w nauczaniu a także chętnych, którzy dopiero zaczynają swoją karierę w nauczaniu z przedmiotów: język angielski, język rosyjski, język polski, matematyka, fizyka, chemia, biologia, geografia, historia.

Preferujemy kandydatów z dużą dostępnością godzin popołudniowych i wieczornych! (15:00-21:00).

Zapewnimy dużą ilość godzin dla naszych nauczycieli od zaraz po pomyślnym przejściu procesu rekrutacji.

Chętnie podejmiemy współpracę z osobami

kreatywnymi, kulturalnymi i zaangażowanymi w swoją pracę nauczycielami, którzy lubią pracę z ludźmi i profesjonalne podchodzą do swoich obowiązków.

W naszym zespole bardzo cenimy sobie uśmiech i pozytywne nastawienie do wyzwań, które codziennie pojawiają się w naszej pracy.

Zależy nam aby każdy wiedział, że służymy sobie wzajemnie pomocą i możemy na siebie liczyć dla dobra i satysfakcji naszych uczniów.

Stabilną pracę w nowoczesnej firmie

Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wymianę doświadczeń

Możliwość zapoznania się z nowoczesnymi technikami nauczania

Pracę w sympatycznym i pełnym zapału zespole

Prowadzimy zajęcia online

Rodzaj umowy: B2B lub zlecenie.

Zapraszamy do współpracy.

ADRES EMAIL: englishchampions.school@gmail.com