O nas

Witajcie w naszej Szkole!

Zapraszamy Cię na indywidualne lekcje języka angielskiego, podczas których zapomnisz o codziennych stresach i odblokujesz swój potencjał do nauki. 

Ponadto będziesz swobodnie żartować i śmiać się ze swoim ulubionym nauczycielem bez strachu o surową ocenę za popełnione błędy. 

Przyjazna atmosfera pozwoli Ci szybko i bezstresowo opanować wszystkie aspekty języka a dodatkowo rozwiniesz także swoje umiejętności miękkie i komunikację interpersonalną.

Gwarantujemy, że połączenie tej pozytywnej energii, wiedzy i profesjonalizmu naszych lektorów przekuje się na Twoje postępy, które zmotywują Cię do dalszej nauki i jeszcze większych wyzwań językowych… 

Tak prezentuje się nasza filozofia idealnego kursu językowego dla każdego ucznia, ponieważ niezależnie od wieku każdy z nas do efektywnej nauki potrzebuje zrozumienia, zaufanego przewodnika i humoru aby móc szybko i efektywnie się uczyć.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom poszliśmy o krok dalej powiększając naszą ofertę zajęć o inne przedmioty szkolne takie jak:
matematyka, język polski, fizyka, chemia, biologia, geografia, historia i język rosyjski.
Na które serdecznie Was zapraszamy.

Taką szkołą właśnie jesteśmy!