Jak płacić?

W tytule: IMIĘ NAZWISKO UCZNIA + MIESIĄC
Lub numer FV

UWAGA!

Wprowadziliśmy nowy automatyczny system księgowania wpłat aby przyspieszyć czas wprowadzania płatności do systemu, prosimy zatem o tytułowanie przelewów w następujący sposób:

Tytuł przelewu: Imię i Nazwisko ucznia, miesiąc, za który jest opłata

*Tym samym prosimy nie dopisywać innych rzeczy w tytule takich jak “opłata” “wyszczególnione przedmioty” itp. ponieważ utrudnia i opóźnia to księgowanie płatności poprzez automatyczny system.

Płatność przez PayU

Szybkie płatności PayU

Jeśli chcesz dokonać szybkich płatności zaloguj się na swoje konto w na platformie LangLion i przejdź do opcji szybkie płatności.

Informacje o zajęciach znajdą Państwo również na naszej platformie Langlion oraz bezpośrednio u Lektora.

Lekcje opłacamy do 10-ego dnia danego miesiąca. Za ilośc lekcji umówionych na dany miesiąc (zaplanowanych) jednym przelewem.
*Nie dotyczy lekcji pierwszej (próbnej) która jest opłacana oddzielnie jednorazowo.

Jeśli jakaś lekcja się nie odbędzie, a zostanie wcześniej odwołana (24h przed), to płatność przejdzie na kolejny miesiąc.