Opinie o Nas

Nasze opinie

Wszystkie przedstawione poniżej opinie są autentyczne i pochodzą od naszych kursantów, którzy uczęszczali na nasze zajęcia ze wszystkich przedmiotów:

„Rekomenduję zajęcia z angielskiego. Córka przygotowywała się do egz. 8-klasisty i jest bardzo zadowolona. Pani Amanda – lektorka – potrafiła szybko zdiagnozować obszary do poprawy, zawsze była punktualna i świetnie przygotowana do zajęć. Sytuacja niebywała, bo córka z niecierpliwością czeka na zajęcia, bez wymówek robi prace domowe a lekcje dla niej to przyjemność . Do egzaminu podeszła bez stresu. Pani Aleksandro, Pani Amando – baaardzo dziękujemy i polecamy! :)”

Źródło: facebook

„polecam!!! mialam zajecia z pania Agnieszką Stadnik, super przygotowala mnie do matury :)”

Źródło: facebook

„Polecam bardzo lekcje języka angielskiego, mój syn chętnie się uczy i przyswaja wiedzę. Pani Marta jest świetna, elastyczne godziny nauki i ciekawa forma. Nawet przy sprawdzianach w szkole powtarza materiał razem z synem. Polecam 100%.”

Źródło: facebook

„Fantastyczny kontakt nauczyciela z uczniem, bardzo dobrze przekazana wiedza , córka bardzo dużo się nauczyła co pokazały próbne egzaminy w kl.8 dziękuję p.Agnieszko :)”

Źródło: facebook

„Pani Aleksandra Klimczak wsparła córkę w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty, bardzo sympatyczna, komunikatywna, cierpliwa, polecam Zajęcia online, w dogodnym czasie.”

Źródło: facebook

„Dziękuję Maths Champions za sprawne zorganizowanie korepetycji zdalnych w czasie pandemii .
Dziękuję Pani Oldze Korban za profesjonalną i skuteczną pomoc w przygotowaniu do matury rozszerzonej z matematyki .”

Źródło: facebook

„Polecam Maths CHampion. Lekcje w domu i online. Cierpliwy nauczyciel poświęca tyle czasu ile dziecko potrzebuje na zrozumienie tematu.”

Źródło: facebook

„Super prowadzone zajęcia! Idealnie nauczyłem się na egzamin. Polecam panią Kasie.”

Źródło: facebook

Świetna pomoc w nauce, rezultaty są bardzo satysfakcjonujące. Super 🙂

Źródło: facebook

„Polecam w 100%
Super podejście do młodszych uczniów!
Córka jest bardzo zadowolona z zajęć z Panią Alicją :)”

Źródło: facebook

„Polecam szkołe za profesjonalizm, zaangażowanie i otwarte podejście do ucznia !
Lekcje z indywidualnym podejściem dostosowane do poziomu i oczekiwań ucznia :)”

Źródło: facebook

„Z całym przekonaniem polecam lekcje z Panem Maćkiem! zależało mi na tym, aby przede wszystkim pokonać barierę w mówieniu i jesteśmy na dobrej drodze. Po miesiącu widzę zdecydowaną różnicę w moich umiejętnościach i slownictwie. Pan Maciek stosuje bardzo skuteczne metody i narzędzia służące nauce. Jest konsekwentny, co pomaga utrzymać lekcje w wyznaczonych ramach, zarówno w kontekście tematu lekcji jak i organizacji i struktury zajęć.”

Źródło: facebook

„Bardzo polecam zajęcia językowe dla dzieci, jestem zadowolona ponieważ lektorka jest zawsze przygotowana do zajęć a dzieciaczki chętnie uczestniczą w zajęciach :)”

Źródło: facebook

„Polecam Panią Aleksandrę! ma zajęcia z moja corka. początkowo miały być jeden raz w tygodniu, ale córce tak się podoba, że poprosiła o dwa razy w tygodniu. ciekawe zajęcia, mnóstwo pomysłów na zadania zachęcające 8 łatkę do nauki. super!”

Źródło: facebook

„Serdecznie polecam!
Wygodny grafik, szeroki zakres materiałów dostosowanych do potrzeb ucznia + ciekawe sposoby na dodatkową aktywność i utrwalanie wiadomości Zajęcia z Panią Kasią w przemiłej atmosferze :)”

Źródło: facebook

„Bardzo dobry kontakt ze szkołą, a Pani Dominika jest osobą bardzo miłą i ciekawie prowadzi lekcje Business English. Polecam! Jestem bardzo zadowolona :)”

Źródło: facebook

„Zmusza do mówienia po angielsku, zadaje prace domowe i to jeszcze wszystko w fajnej atmosferze więc człowiek nawet postresować się nie może. A jak po jakimś czasie nauki ktoś usłyszy Cię podczas lekcji, to wymówka „ja nie umiem” przestaje działać, więc generalnie słabo. I jeszcze nie polecam bo im więcej osób tym mniej będzie miał dostępnych terminów.
I’m just kidding 😀
Polecam bardzo! Super atmosfera, dużo konwersacji, prostym sposobem wyjaśnia to z czym mamy problem, indywidualne podejście do kursanta. :)”

Źródło: facebook

„Miła atmosfera, swobodna rozmowa, wygodna forma kontaktu online z nauczycielem oraz ogromna wiedza Pana Macieja, nie tylko w zakresie języka angielskiego:)
Polecam :)”

Źródło: facebook

„W dobie pandemii trafić na fajnych lektorów dla nastolatków – to prawie a wykonalne, znając ich preferencje co do płci i inne obostrzenia 🙂 niepozornym postem trafiłam na takich nauczycieli, że dzieci proszą o więcej lekcji. Szczerze polecam :)”

Źródło: facebook

„Bardzo polecam, bardzo miła obsługa i profesjonalizm. Mój lektor Pani Marta Gerus to omnibus językowy.”

Źródło: facebook