Opinie o Nas

Z dumą dzielimy się z Wami naszym bogactwem doświadczeń i pozytywnymi historiami naszych uczniów. Nasza społeczność edukacyjna opiera się na solidnych fundamentach, a opinie naszych uczniów to dla nas cenny wkład w rozwijanie naszych usług. Nasze Osiągnięcia w Liczbach:

Nasze Osiągnięcia w Liczbach

Ponad 900 pozytywnych opinii na naszej wizytówce Google, oraz ponad 200 pozytywnych recenzji na oferteo.pl to dla nas nie tylko liczby, ale przede wszystkim dowód zaufania, jakim nas obdarzacie.

Co mówią Nasi Uczniowie:

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych uczniów, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i sukcesami związanych z nauką języków obcych, korepetycjami, a także innymi przedmiotami szkolnymi. To dla nas nie tylko potwierdzenie jakości naszych usług, ale również inspiracja do dalszej doskonalenia
Doskonała
Na podstawie 1006 opinii
Justyna Wu (Pani Zagadka)
Justyna Wu (Pani Zagadka)
2024-03-29
Korepetycje on- line to super sprawa dla tych którzy mają napięty grafik zajęć a chcą się czegoś nauczyć .Serdecznie polecamy panią Toman, Witkowską, Batóg oraz pana Jaśkiewicza
Monika Jaworska
Monika Jaworska
2024-03-19
W Champion School lekcje odbywają się w miłej i spokojnej atmosferze. Lektorzy dostosowują się do potrzeb, oczekiwań i wymagań uczniów. Syn uczy się z Panią Alicją Bugaj. Sympatyczna i wyrozumiała Pani lektor. Syn jest zachwycony bo lekcje nie tylko oparte na gramatyce ale też na praktycznym użyciu języka. Polecam tę Panią lektor.
Dawid Jaworski
Dawid Jaworski
2024-03-19
Jestem uczniem Pani Alicji Bugaj w Champion School. Lekcje są ciekawe i dostosowane do moich potrzeb. Uczymy się nie tylko angielskiego szkolnego ale też praktycznego. Pani jest miła i bardzo sympatyczna :) Dawid :)
Julia Żołnowska
Julia Żołnowska
2024-03-14
👍🏼
Marta Żołnowska
Marta Żołnowska
2024-03-14
Polecam
Monika Świeczkowska
Monika Świeczkowska
2024-03-14
Szkoła Champion School godna polecenie, nauczyciele zawsze przygotowani do lekcji. Córka w szkole uczy się języka hiszpańskiego. Jest prowadzona przez przemiłą nauczycielkę Adriannę Bałazińską, która wykazuje się wielkim profesjonalizmem. Lekcje są prowadzone na najwyższym poziomie i córka bardzo sobie chwali tę współpracę . Polecam szkołę .
Natalia Chraniuk
Natalia Chraniuk
2024-03-14
Polecam zajęcia z angielskiego w Champions School szczególnie osobom zabieganym. Dzięki elastycznemu podejściu oraz dużej swobodzie w umawianiu godzin zajęć nauka idzie naprawdę sprawnie. Plus też za bardzo pozytywną obsługę telefoniczną😊
lena kozlowska
lena kozlowska
2024-03-09
Serdecznie polecam współpracę z Natalią Stańczak.
Beata Łuszczyk
Beata Łuszczyk
2024-03-09
Moja córka jest uczennicą drugiej klasy liceum i ma grupowe zajęcia z języka polskiego z Panią Gracją. Bardzo lubi te spotkania, prowadzone są one z pomysłem w sposób ciekawy i aktywizujący. Dziękujemy .
Franek Koluch
Franek Koluch
2024-03-06
Super lektor, prosto i szybko uczy nowe rzeczy - Jarosław Nowiński

Nasze opinie

Wszystkie przedstawione poniżej opinie są autentyczne i pochodzą od naszych kursantów, którzy uczęszczali na nasze zajęcia ze wszystkich przedmiotów:

„Rekomenduję zajęcia z angielskiego. Córka przygotowywała się do egz. 8-klasisty i jest bardzo zadowolona. Pani Amanda – lektorka – potrafiła szybko zdiagnozować obszary do poprawy, zawsze była punktualna i świetnie przygotowana do zajęć. Sytuacja niebywała, bo córka z niecierpliwością czeka na zajęcia, bez wymówek robi prace domowe a lekcje dla niej to przyjemność . Do egzaminu podeszła bez stresu. Pani Aleksandro, Pani Amando – baaardzo dziękujemy i polecamy! :)”

Źródło: facebook

„polecam!!! mialam zajecia z pania Agnieszką Stadnik, super przygotowala mnie do matury :)”

Źródło: facebook

„Polecam bardzo lekcje języka angielskiego, mój syn chętnie się uczy i przyswaja wiedzę. Pani Marta jest świetna, elastyczne godziny nauki i ciekawa forma. Nawet przy sprawdzianach w szkole powtarza materiał razem z synem. Polecam 100%.”

Źródło: facebook

„Fantastyczny kontakt nauczyciela z uczniem, bardzo dobrze przekazana wiedza , córka bardzo dużo się nauczyła co pokazały próbne egzaminy w kl.8 dziękuję p.Agnieszko :)”

Źródło: facebook

„Pani Aleksandra Klimczak wsparła córkę w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty, bardzo sympatyczna, komunikatywna, cierpliwa, polecam Zajęcia online, w dogodnym czasie.”

Źródło: facebook

„Dziękuję Maths Champions za sprawne zorganizowanie korepetycji zdalnych w czasie pandemii .
Dziękuję Pani Oldze Korban za profesjonalną i skuteczną pomoc w przygotowaniu do matury rozszerzonej z matematyki .”

Źródło: facebook

„Polecam Maths CHampion. Lekcje w domu i online. Cierpliwy nauczyciel poświęca tyle czasu ile dziecko potrzebuje na zrozumienie tematu.”

Źródło: facebook

„Super prowadzone zajęcia! Idealnie nauczyłem się na egzamin. Polecam panią Kasie.”

Źródło: facebook

Świetna pomoc w nauce, rezultaty są bardzo satysfakcjonujące. Super 🙂

Źródło: facebook

„Polecam w 100%
Super podejście do młodszych uczniów!
Córka jest bardzo zadowolona z zajęć z Panią Alicją :)”

Źródło: facebook

„Polecam szkołe za profesjonalizm, zaangażowanie i otwarte podejście do ucznia !
Lekcje z indywidualnym podejściem dostosowane do poziomu i oczekiwań ucznia :)”

Źródło: facebook

„Z całym przekonaniem polecam lekcje z Panem Maćkiem! zależało mi na tym, aby przede wszystkim pokonać barierę w mówieniu i jesteśmy na dobrej drodze. Po miesiącu widzę zdecydowaną różnicę w moich umiejętnościach i slownictwie. Pan Maciek stosuje bardzo skuteczne metody i narzędzia służące nauce. Jest konsekwentny, co pomaga utrzymać lekcje w wyznaczonych ramach, zarówno w kontekście tematu lekcji jak i organizacji i struktury zajęć.”

Źródło: facebook

„Bardzo polecam zajęcia językowe dla dzieci, jestem zadowolona ponieważ lektorka jest zawsze przygotowana do zajęć a dzieciaczki chętnie uczestniczą w zajęciach :)”

Źródło: facebook

„Polecam Panią Aleksandrę! ma zajęcia z moja corka. początkowo miały być jeden raz w tygodniu, ale córce tak się podoba, że poprosiła o dwa razy w tygodniu. ciekawe zajęcia, mnóstwo pomysłów na zadania zachęcające 8 łatkę do nauki. super!”

Źródło: facebook

„Serdecznie polecam!
Wygodny grafik, szeroki zakres materiałów dostosowanych do potrzeb ucznia + ciekawe sposoby na dodatkową aktywność i utrwalanie wiadomości Zajęcia z Panią Kasią w przemiłej atmosferze :)”

Źródło: facebook

„Bardzo dobry kontakt ze szkołą, a Pani Dominika jest osobą bardzo miłą i ciekawie prowadzi lekcje Business English. Polecam! Jestem bardzo zadowolona :)”

Źródło: facebook

„Zmusza do mówienia po angielsku, zadaje prace domowe i to jeszcze wszystko w fajnej atmosferze więc człowiek nawet postresować się nie może. A jak po jakimś czasie nauki ktoś usłyszy Cię podczas lekcji, to wymówka „ja nie umiem” przestaje działać, więc generalnie słabo. I jeszcze nie polecam bo im więcej osób tym mniej będzie miał dostępnych terminów.
I’m just kidding 😀
Polecam bardzo! Super atmosfera, dużo konwersacji, prostym sposobem wyjaśnia to z czym mamy problem, indywidualne podejście do kursanta. :)”

Źródło: facebook

„Miła atmosfera, swobodna rozmowa, wygodna forma kontaktu online z nauczycielem oraz ogromna wiedza Pana Macieja, nie tylko w zakresie języka angielskiego:)
Polecam :)”

Źródło: facebook

„W dobie pandemii trafić na fajnych lektorów dla nastolatków – to prawie a wykonalne, znając ich preferencje co do płci i inne obostrzenia 🙂 niepozornym postem trafiłam na takich nauczycieli, że dzieci proszą o więcej lekcji. Szczerze polecam :)”

Źródło: facebook

„Bardzo polecam, bardzo miła obsługa i profesjonalizm. Mój lektor Pani Marta Gerus to omnibus językowy.”

Źródło: facebook

logo_oferteo

Wasze opinie są dla nas ważne

Dziękujemy Wam za zaufanie i pozytywne opinie. Jednakże, jeśli jeszcze nie mieliście okazji ich przekazać, serdecznie zachęcamy do podzielenia się swoimi doświadczeniami poniżej. Wasze zdanie ma dla nas ogromne znaczenie, a dzięki niemu możemy nadal doskonalić nasze podejście i usługi edukacyjne. Zapraszamy do Przeczytania i Podzielenia Się Waszym Doświadczeniem!