You are currently viewing NAUKA ANGIELSKIEGO DLA NAJMŁODSZYCH

NAUKA ANGIELSKIEGO DLA NAJMŁODSZYCH

Razem z Champions School już teraz możesz zapewnić swojemu dziecku stabilną przyszłość, dzięki temu, że będzie znało język angielski. Według badań naukowych dziecko do 6 roku życia jest w stanie biegle opanować każdy język, dlatego im szybciej zacznie, tym większe zrobi postępy!

To dobry moment aby już dziś zapisać swoją pociechę na kurs języka angielskiego wraz z naszymi profesjonalnymi lektorami – naukę przez zabawę. Zajęcia prowadzimy w miłej i bezpiecznej dla Twojego dziecka atmosferze, a nasi nauczyciele to ludzie pełni zaangażowania i wyrozumiałości dla najmłodszych. Podczas zajęć wykorzystujemy zabawy ruchowe, muzyczne, plastyczne oraz gry edukacyjne. Dzieci tańczą, śpiewają, bawią się w teatrzyk i odgrywając scenki, które rozwijają ich wyobraźnię. Naszym priorytetem jest rozwój umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu, czyli to co najważniejsze przy nauce języka obcego.

Nasz zespół ekspertów stworzył również książki English For Kids – Wesołe Słonie wraz z ćwiczeniami, która powstała właśnie z myślą o naszych najmłodszych kursantów. Książka ma która ma poszerzyć i utrwalić wiedzę z zakresu wiadomości klas 1-3 szkoły podstawowej, a
słoń przewodnik ma pomóc i urozmaicić naukę poprzez zabawę i interakcje z dzieckiem.